Privatumo politika mūsų interneto svetainės lankytojams

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra EMIX LTD, kodas 12469183, Kemp House, City Road, London, England, EC1V 2NXtel. +370 603 94039, [email protected] .

Su mūsų duomenų apsaugos darbuotoju galite susisiekti tel.  +370 603 94039, arba el. paštu [email protected] 

Mes žinome, kaip svarbu apsaugoti jūsų asmeninę informaciją. Nesvarbu, ar jūs perkate pas mus internetu, ar asmeniškai, mes norime, kad kiekvienas klientas patirtų saugumą. Siekdami šio tikslo, mes sukūrėme šią privatumo politiką, kad apibrėžtume mūsų asmeninės informacijos rinkimo ir naudojimo gaires.

Kokią informaciją mūsų svetainė renka ir kaip ji naudojama?

Mes renkame dviejų rūšių informaciją: asmeninę ir ne asmeninę informaciją.

Gavę jūsų sutikimą, mes galime naudoti jūsų asmeninę informaciją įvairiais tikslais, pavyzdžiui:

  • patenkinti produktų, paslaugų ar informacijos prašymus;
  • teikti klientų paslaugas;
  • administruoti konkursus ar akcijas;
  • siūlyti naujus produktus ir paslaugas;
  • įvertinti ir pagerinti mūsų svetainių ar rinkodaros pastangų efektyvumą;

Mes taip pat galime rinkti ir apibendrinti informaciją apie klientus tokia forma, kuri nebeidentifikuoja asmens statistikos tikslais.

Asmeninė informacija paprastai apima jūsų vardą, adresą, telefono numerį ir el. Pašto adresą. Visada galite pasirinkti nepateikti mums jokios savo asmeninės informacijos. Tačiau, jei pasirinksite šį pasirinkimą, gali būti, kad negalėsime pateikti jūsų paprašyto produkto, paslaugos ar informacijos.

Tavo numanomas sutikimas

Kai kuriais atvejais jūsų sutikimas yra numanomas, jei paprašysime pateikti asmeninę informaciją nurodytu tikslu. Pvz., Jūsų pristatytą produktą galime pristatyti tik tuo atveju, jei pateiksite mums savo adresą ir telefono numerį.

Jūsų greitas sutikimas

Kitais atvejais mes paprašysime jūsų duoti aiškų sutikimą naudoti jūsų asmeninę informaciją, kad galėtumėte patarti apie jus dominančius produktus ar paslaugas. Jūs visada turite galimybę „atsisakyti“, kad jūsų informacija būtų naudojama šiam tikslui. Pavyzdžiui, kai užsiprenumeruosite naujienlaiškį, mes taip pat paprašysime jūsų aiškaus sutikimo siųsti jums reklaminę informaciją.

Savo sutikimo atsiėmimas

Jei užsiprenumeravote vieną iš mūsų naujienlaiškių, mes visada suteiksime galimybę atsisakyti prenumeratos. Pavyzdžiui, kiekvienas el. Laiškas, kurį jums atsiųsime, nurodys, kaip atsisakyti tolesnio el. Pašto.

Mūsų svetainės

Naudodamiesi mūsų svetaine, jūsų gali būti paprašyta savanoriškai pateikti tam tikrą asmeninę informaciją (pvz., Vardą, el. Pašto adresą, pašto adresą, telefono numerį ar kreditinės kortelės informaciją). Šią informaciją naudojame jūsų operacijai užbaigti ir kreiptis dėl tam tikrų specialių interneto svetainių funkcijų. Jei nuspręsite neteikti prašomos asmeninės informacijos, negalėsite naudotis tam tikromis interneto svetainių funkcijomis ir negalėsite atlikti operacijų per svetainę.

 Naudodamiesi bet kuria iš mūsų svetainės paslaugų, mes taip pat galime naudoti jūsų asmeninę informaciją norėdami su jumis susisiekti ir susirašinėti bei atsakyti į jūsų klausimus. Gavę jūsų sutikimą, mes galime jums retkarčiais siųsti el. Laišką ar kitą informaciją apie prekes ar paslaugas, kurios, mūsų manymu, jus domins.

Ar pasikeis ši privatumo politika?

Kad būtų atsižvelgta į mūsų paslaugų, technologijų ir teisinių pokyčius, ši politika laikui bėgant gali keistis. Mes pasiliekame teisę pridėti, pakeisti ar pašalinti šios politikos dalis, kuomet manome, kad tai yra tinkama.