Kaip Arganų aliejus atsirado mano gyvenime ? Asmenybės augimas.

Kuomet tampi sąmoningesnis daraisi atviresnis sau, labiau jaučiantis save, savo tikruosius poreikius ir tuomet geriausi dalykai gyvenime įvyksta tada, kai to visai nesitikime.

 Vieną išganingą dieną pasukau gyvenimo vairą netikėta linkme. Labai tikėjau (ir dabar tebetikiu), kad tai buvo Dievo siųstas kelias. 

 Mano gyvenime atsirado žmogus, o su juo ir aplinkybės, kurios nuvedė mane į Afriką – tiesiai į ūkį, kuriame spaudžiamas grožio ir sveikatos aliejus. Pamačiau, susipažinau, patikrinau ir susidraugavau su šiuo gamtos šedevru.

Neišdildomą patirtį paliko pažintis su ten dirbančiomis berberų moterimis ir jų nepaprastai sunkiu ir reikšmingu darbu spaudžiant Arganų aliejų. Už didelės kantrybės reikalaujančių rankų darbo, už fizinės jėgos kurios reikia Berberų moterims išgaunant aliejų, už kasdienio vargo kurį patiria dėl nepritekliaus, slepiasi – niekaip nepamatuojamas, nematomas energinis lygmuo, kurį įdeda moterys gaminamam aliejui. Skeliant akmeniu Arganų vaisius, siekiant pasiekti branduolį ar jau pilstant paruoštą aliejų, kiekviena Berberė atiduoda dalelę savęs, todėl kiekvienas Arganų aliejaus lašas pasižymi jam atiduota gerumo ir dėkingumo energija. Jos niekada nesiskundžia dėl savo sunkios lemties, priešingai gyvendamos religingai, savo viduje kaupia aukštų vibracijų energiją, kuri atliepia kiekvienam Arganų aliejaus lašui.

 Dabar savo ryto neįsivaizduoju be šaukšto arganų aliejaus, kuris puikiai sureguliuoja mano skrandžio rūgštingumą, taip pat teikia stiprybės kaulams, kurie dėl ligos praranda lankstumą. Ūkio šeimininkas patikino, jog su laiku mano liga pasitrauks, ir aš tuo tikiu. 

 Šis 87-erių metų vyras kas mėnesį pėsčiomis keliauja už 50-ties kilometrų esančią mokyklą vardan kilnaus tikslo –  mokyti vaikų. Jo sveikata puiki, o išminties pilnos akys ir energingas kūnas man byloja, jog pati gamta mus aprūpina esminiais sveikatos šaltiniais, mums tereikia juos atrasti ir nepamiršti perduoti.

Kas vakarą savo veidą ir kūną lepinu grynu Arganų aliejaus lašeliu. Ne tik ūkio šeimininkas, bet ir mokslas teigia, kad argano aliejus – tai jaunystės ir grožio eliksyras bei natūrali prevencinė priemonė nuo daugybės ligų. 

Esu laiminga gyvendama harmonijoje su gamta. Net ir Biblija byloja Dievo žodį:  „Aš daviau jums visokių medžių, kurie duoda vaisių ir sėja sėklas visoje Žemėje  – tebūnie tai jūsų maistas“.

Baigdama noriu iš visos širdies padėkoti savo mylimajam  už tai, kad šia gamtos dovana galiu naudotis ir dalintis su kitais. Už tai, kad nuėjome nelengvą kelią ieškodami gryno ir tyro aliejaus. Nenuleidome rankų, kai Afrikos keliai, kultūra mus klaidino ir kai padėtis atrodė be išeities. Mes radome tai, ko ieškojome.  

Pasirūpinome, kad kokybiškas argano aliejus patektų į mūsų ir Jūsų namus. Natūralus, neskiestas, nerafinuotas, termiškai neapdorotas, išspaustas tikrų berberų rankomis pagal senas tradicijas, kurios garantuoja aliejaus kokybę ir atskleidžia tikrąją jo vertę. 

Išbandykite patys ir pajuskite jo teikiamą naudą grožiui ir sveikatai.